Jak wyobraźnia staje się rzeczywistością?

Projekt w pracowni Architetto powstaje w czterech etapach.

I ETAP

Ustalamy wstępną koncepcję. Za każdym razem szczegółowo uwzględniamy Twoje sugestie – na przykład dobór kolorów, wielkość pomieszczeń i sposób rozstawienia mebli. Dopasowujemy się również do Twoich możliwości finansowych.

Przygotowujemy pierwszą wersję projektu. Otrzymujesz od nas wizualizacje każdego pomieszczenia, wraz z nałożonymi próbkami kolorów i materiałów. Chcesz zburzyć ścianę lub kompletnie zmienić funkcję pomieszczenia? Przed podjęciem każdej decyzji możesz zobaczyć, jak będzie wyglądało Twoje nowe wnętrze.

Pierwsze projekty już w ciągu 7 dni!

Wizualizacje poprawiamy aż do uzyskania Twojej pełnej satysfakcji – ilość poprawek jest nieograniczona!

II ETAP

Przygotowujemy dokładną specyfikację materiałowo-ilościową oraz kolorystyczną, a także sporządzamy drobiazgowy kosztorys.

Możesz dopasować projekt do swojego budżetu, a także skorzystać z możliwości zakupu materiałów za naszym pośrednictwem, po korzystniejszych cenach. Zajrzyj do zakładki O nas i sprawdź, z jakimi markami współpracujemy.

III ETAP

Zajmujemy się projektami wykonawczymi – zmianami budowlanymi, hydraulicznymi, elektrycznymi i wentylacyjnymi. Przygotowujemy także wytyczne do projektowania mebli.

Za każdym razem otrzymujesz od nas wersję elektroniczną projektu, a następnie kompletną dokumentację projektową.

IV ETAP

Wspólnie dobieramy ekipy wykonawcze. Nie musisz się martwić, że coś pójdzie nie tak – koordynujemy działania wykonawców i sprawujemy nad nimi osobisty nadzór!