Projektuj z Architetto

Wspólnie z nami zaprojektujesz nowoczesne, stylowe i funkcjonalne wnętrza:

  • mieszkalne,
  • biurowe,
  • użyteczności publicznej.

Nie ma wyzwania, którego się nie podejmiemy. Wraz z Architetto odmienisz wnętrza nawet bardzo starych mieszkań lub domów i zaprojektujesz restauracje nawet w nietypowych przestrzeniach. Martwisz się o dokumenty? Spokojnie – zadbamy o wszelkie procedury zmiany sposobu użytkowania miejsca.

Przygotujemy dla Ciebie kompletną dokumentację projektową, sporządzimy drobiazgowy kosztorys i zadbamy o dobór wykonawców. Możesz być pewny, że Twój projekt zostanie zrealizowany w 100%!

Z nami taniej!

Aby ułatwić wierną realizację projektu, współpracujemy z wieloma producentami. Dzięki temu umożliwiamy Ci zakup ich materiałów za naszym pośrednictwem, po niższych cenach! Zajrzyj do zakładki O nas i dowiedz się więcej. Zapoznaj się także z etapami powstawania projektu!

Oferujemy także:

  • realizacje „pod klucz”,
  • projektowanie mebli,
  • analizy jakości wnętrz,
  • doradztwo inwestycyjne,
  • nadzory autorskie,
  • koordynację międzybranżową,
  • inwestorstwo zastępcze.

Projekt w pracowni Architetto powstaje w czterech etapach.

I ETAP

Ustalamy wstępną koncepcję. Za każdym razem szczegółowo uwzględniamy Twoje sugestie – na przykład dobór kolorów, wielkość pomieszczeń i sposób rozstawienia mebli. Dopasowujemy się również do Twoich możliwości finansowych.

Przygotowujemy pierwszą wersję projektu. Otrzymujesz od nas wizualizacje każdego pomieszczenia, wraz z nałożonymi próbkami kolorów i materiałów. Chcesz zburzyć ścianę lub kompletnie zmienić funkcję pomieszczenia? Przed podjęciem każdej decyzji możesz zobaczyć, jak będzie wyglądało Twoje nowe wnętrze.

Pierwsze projekty już w ciągu 7 dni!

Wizualizacje poprawiamy aż do uzyskania Twojej pełnej satysfakcji – ilość poprawek jest nieograniczona!

II ETAP

Przygotowujemy dokładną specyfikację materiałowo-ilościową oraz kolorystyczną, a także sporządzamy drobiazgowy kosztorys.

Możesz dopasować projekt do swojego budżetu, a także skorzystać z możliwości zakupu materiałów za naszym pośrednictwem, po korzystniejszych cenach. Zajrzyj do zakładki O nas i sprawdź, z jakimi markami współpracujemy.

III ETAP

Zajmujemy się projektami wykonawczymi – zmianami budowlanymi, hydraulicznymi, elektrycznymi i wentylacyjnymi. Przygotowujemy także wytyczne do projektowania mebli.

Za każdym razem otrzymujesz od nas wersję elektroniczną projektu, a następnie kompletną dokumentację projektową.

IV ETAP

Wspólnie dobieramy ekipy wykonawcze. Nie musisz się martwić, że coś pójdzie nie tak – koordynujemy działania wykonawców i sprawujemy nad nimi osobisty nadzór!

Od idei do realizacji – postaw pierwszy krok! Zapraszamy do kontaktu!

 

© Architetto 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.